13 Ocak 2016

Bir Buket Aşk


Kusursuz bir düğün yapmak sonsuza kadar mutlu olmayı garantiler mi? 

Kasabanın örgü dükkânında buluşan birbirinden farklı üç kadın, sorunlarını çözerken arkadaşlıklarından güç alırlar. Lydia evliliğinde mutluluğu bulmuştur ama evlatlık kızı ve işinin geleceği için endişe etmektedir. Bethanne hâlâ kocasına deliler gibi âşıktır ama uzun mesafe ilişkiyi yürütmek gittikçe zorlaşmıştır ve eski kocası da onu geri kazanmada kararlıdır. 

Lauren her zaman evlenmeyi ve bir aile kurmayı hayal eder ama uzun süredir beraber olduğu erkek arkadaşı evlenmeye yanaşmamaktadır. Hayatına bir anda giren bir yabancı hep hayal ettiği mutlu sona onu taşıyabilecek midir? 

Üç kadının hayatı beklenmedik şekillerde kesişirken, umulmadık olayların ve sevginin hâlâ önlerinde uzanmakta olduğunu fark ederler. 
"Bir Buket Aşk sizi ilk sayfadan alıp götürecek harika bir eser." 
-Fresh Fiction -

"Romantizm ve arkadaşlığı harmanlayan hikâyeler yazmada bir usta olan Debbie Macomber'ın her zaman ortaya heyecan verici eğlenceli şeyler koyabileceğine güvenebilirsiniz." 
-RT Book Reviews- 
(Tanıtım Bülteninden)

*Annemden benim için bir kitap almasını rica etmiştim, Göktürk D&R'a Aytülcüm ile birlikte gittiler.
Annem istediğim kitabı bulup almış, Debbie Macomber'in de yeni çıkan iki kitabını keşfetmişler. Aytülcüm ikisini de almış, sağolsun! Benim en sevdiğim yazardır Debbie Macomber, yeni kitaplarının çıktığını hele bir de alındığını öğrenince benden mutlusu yoktur bence! ;))Hiç yorum yok: