18 Mart 2024

Çocukluğuna İyi Bak


 

Yolu; kendinden geçenlere...

Yıllardır çoksatan kitaplar arasında yer alan ve başvuru kitabı olarak gösterilen BİRİM'in ardından Dr. Deniz Şimşek bu kez okuru kendini anlama yolculuğuna çıkarıyor.

Çocukluğuna İyi Bak; unutulan kişisel   tarihe, kendinden bile sakınılan yaralara, yaşam enerjisini sömüren ilişki modellerine, esiri olunmuş hazlara, kusurlu sevginin yarattığı çıkmazlara oldukça cesur dokunuşlar yapan, farkındalık dolu bir eser.

Okurken iç dünyanızın labirentlerinde önce kaybolacak ve ardından doğduğunuz coğrafyayla, kültürünüzle, ebeveynlerinizle yeniden karşılaşacak, kendinizi yeniden bulacaksınız. Çocukluğunuza baktıkça bugünkü seçimlerinizi, aşklarınızı, mesleğinizi, eşinizi, dostunuzu başka bir pencereden görecek ve sizin hayatınızda oluşlarının bir tesadüf olmadığını fark edeceksiniz.

Dr. Deniz Şimşek’in birlikte iyileşmek adına kaleme aldığı dönüşümün ilk adımı olan bu kitap, sizi size hediye etmek  niyetiyle yazıldı.

Peki, ya sizler bu hediyeyi almaya hazır mısınız?

(Tanıtım Bülteninden)

Sevgili dostlarım, bu kitabı mutlaka edinin. Kitabımı okulda unutmuştum, alınmış herhalde. Yeniden ısmarladım, geldi, okumaya baştan başladım. Okuyun, pişman olmayacaksınız. Çevrenizde bu kitabı okumaya gereksinim duyan kişilere de önerin, verin. Benden bu kadar, yeni kitap paylaşımlarında buluşmak dileğiyle. Hiç yorum yok: